www.hotel-ubytovani.com
Hotel Tábor Palcát - Služba na recepci je 24 hodinHotel Tábor Palcát - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Tábor Palcát - K hotelu přísluší parkovištěHotel Tábor Palcát - disponuje restauracíHotel Tábor Palcát - disponuje vinárnouHotel Tábor Palcát -  je k dispozici připojení na internetHotel Tábor Palcát -  je k dispozici letní terasaHotel Tábor Palcát - disponuje kavárnouHotel Tábor Palcát - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Tábor Palcát - přijímá kreditní karty VISAHotel Tábor Palcát - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Tábor Palcát - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Tábor Palcát - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Tábor Palcát - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Tábor Palcát - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Tábor Palcát - na pokojích je telefon
 

Hotel Palcát
Tř. 9. května 2471, Tábor 39002
Česká Republika
Hotel-Tabor-Palcat@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
Hotel Palcát ubytování Tábor Aktuální počasí skoro zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Palcát - ubytování Tábor | Vítejte

 
Hotel Tábor Palcát

Hotel Palcát se nachází v krásném středověkém městě Tábor, hodinu jízdy jižně od Prahy. Město, jehož centrum je památkovou rezervací, je významným centrem turistického ruchu.

Lákadlem pro návštěvníky je zejména historie husitského hnutí nebo bohatá nabídka doprovodných služeb jako je muzeum čokolády a marcipánu, muzeum Lega, strašidelné středověké podzemí, botanická zahrada, zoologická zahrada Tábor-Větrovy a mnoho dalšího.

Ubytování:
Hotel Palcát ve městě Tábor disponuje 137 lůžky v 67 pokojích. Všechny pokoje Hotelu Palcát v Táboře jsou nově zrekonstruovány a vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí se satelitním příjmem, telefonem a wifi připojením. Cena za pokoj zahrnuje snídani v hotelové restauraci, DPH a městský poplatek.

Gastronomie:
Ke stravování v hotelu Palcát Tábor slouží nově zrekonstruovaná nekuřácká hotelová restaurace Illusion s nápaditým designem. Zde po taktovkou šéfkuchaře Pavla Mináře Mistra ČR 2007 a 2013, vznikají gurmánské speciality především z moderní evropské či asijská kuchyně. Dále můžete ochutnat mimo jiné i delikátní severoamerické hovězí připravované metodou SOUS VIDE či klasickou českou kuchyni v současné úpravě. Nabídka je doplněna širokým výběrem místních i mezinárodních vín, výbornou kávou Lavazza či špičkovými dezerty. Kapacita restaurace je 70 míst a je vhodná jak pro seriozní pracovní večeře, tak pro neformální posezení s přáteli či rodinou. Otevřena je denně od 7 do 23 hodin.

Od jara do podzimu je v provozu letní terasa s možností grilování. Oblíbený a často žádaný je cateringový servis restaurace v hotelu Palcát ve městě Tábor na akce pořádané mimo hotelové prostory.

Ve 2. nadzemním podlaží hotelu Palcát ve městě Tábor je pro hosty připravena restaurace China s origiální čínskou kuchyní. Restaurace má skvělou pověst a získala mnohá ocenění, o čemž svědčí i její velká návštěvnost. Velmi oblíbené jsou kuřecí a kachní pochoutky připravené na různé způsoby, ostrá pikantní polévka nebo opékané čínské nudle, tyto a další speciality i příjemná atmosféra přitahují do hotelu nejen gurmány, ale i obchodní partnery, kteří sem často chodí na obchodní schůzky spojené s obědem nebo večeří.

Služby:
V hotelu Palcát v Táboře je pro Vás připraveno mnoho zajímavých služeb a možností, jak využít svůj volný čas k pohodlné a příjemné relaxaci, zábavě, sportu či ochutnávce dobrého jídla.

Čeká na Vás nově vybudované wellness & spa centrum, kde naleznete například finskou a parní saunu, vario saunu, ochlazovací bazén, ledovou tříšť, whirlpool nebo Kneippův chodník. Dále se můžete nechat hýčkat pod rukami profesionálních masérů, kteří Vám nabídnou různé typy masáží od sportovních, přes relaxační, exlusivní až po lymfatické. Všechny kombinují to nejlepší, co můžete zažít ve světě lázeňství. Svůj mladiství vzhled a pevné rysy obličeje můžete obnovit v kosmetickém salónu Payot a den plný odpočinku a relaxace poté zakončit například bowlingem či tancem v exklusivním hudebním klubu NYX. Po celý pobyt Vám nebude chybět ani příjemná obsluha a mnoho skvělých výhod. Věříme, že to pro Vás bude opravdový požitek.

Dále je pro Vaší zábavu v hotelu Palcát ve městě Tábor připravené nové bowling centrum se 4 bezšňůrovými drahami a moderním hudebním klubem NYX.