www.hotel-ubytovani.com
Hotel Tabor Palcat - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Tabor Palcat - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Tabor Palcat - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Tabor Palcat - hotel má reštauráciuHotel Tabor Palcat - hotel má vináreňHotel Tabor Palcat - možnosť pripojenia na internetHotel Tabor Palcat - k dispozícii letná terasaHotel Tabor Palcat - k dispozícii kavareňHotel Tabor Palcat - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Tabor Palcat - akceptuje creditné karty VISAHotel Tabor Palcat - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Tabor Palcat - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Tabor Palcat - Iybz sú vybavené televízoromHotel Tabor Palcat - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Tabor Palcat - Izby s vlastnou toaletouHotel Tabor Palcat - v izbach je telefon
 

Hotel Palcat
Tr. 9. kvetna 2471, Tabor 39002
Czech Republic
Hotel-Tabor-Palcat@cz-hotel.eu

Aktuálne počasie
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 4 m/s
Hotel Palcat ubytovanie Tabor Aktuálne počasie skoro zataženo
Odporúčajte tyto stránky:
 

Hotel Palcat - ubytovanie Tabor | Vítajte

 
Hotel Tabor Palcat

Hotel Palcát sa nachádza v krásnom stredovekom meste Tábor, hodinu jazdy južne od Prahy. Mesto, ktorého centrum je pamiatkovou rezerváciou, je významným centrom turistického ruchu.

Lákadlom pre návštevníkov je najmä história husitského hnutia alebo bohatá ponuka sprievodných služieb ako je múzeum čokolády a marcipánu, múzeum Lega, strašidelné stredoveké podzemí, botanická záhrada, zoologická záhrada Tábor-Vetrovy a mnoho ďalšieho.

Ubytovanie:
Hotel Palcát v meste Tábor disponuje 137 lôžkami v 67 izbách. Všetky izby Hotela Palcát v Tábore sú novo zrekonštruované a vybavené vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom, televíziou so satelitným príjmom, telefónom a wifi pripojením. Cena za izbu zahŕňa raňajky v hotelovej reštaurácii, DPH a mestský poplatok.

Gastronómia:
Ku stravovaniu v hoteli Palcát Tábor slúži novo zrekonštruovaná nefajčiarska hotelová reštaurácia Illusion s nápaditým dizajnom. Tu po taktovkou šéfkuchára Pavla Mináre Majstra ČR 2007 a ​​2013, vznikajú gurmánske špeciality predovšetkým z modernej európskej či ázijskej kuchyne. Ďalej môžete ochutnať okrem iného aj delikátne severoamerické hovädzie pripravované metódou SOUS VIDE či klasickú českú kuchyňu v súčasnej úprave. Ponuka je doplnená širokým výberom miestnych i medzinárodných vín, výbornou kávou Lavazza či špičkovými dezerty. Kapacita reštaurácie je 70 miest a je vhodná pre pracovné večere aj pre neformálne posedenie s priateľmi či rodinou. Otvorená je denne od 7 do 23 hodín. 

Od jari do jesene je v prevádzke letná terasa s možnosťou grilovania. Obľúbený a často žiadaný je cateringový servis reštaurácia v hoteli Palcát v meste Tábor na akcie organizované mimo hotelové priestory.

V 2. nadzemnom podlaží hotela Palcát v meste Tábor je pre hostí pripravená reštaurácia China s originálna čínskou kuchyňou. Reštaurácia má skvelú povesť a získala mnohé ocenenia, o čom svedčí aj jej veľká návštevnosť. Veľmi obľúbené sú kuracie a kačacie pochúťky pripravené na rôzne spôsoby, ostrá pikantná polievka alebo opekané čínske rezance, tieto a ďalšie špeciality aj príjemná atmosféra priťahujú do hotela nielen gurmánov, ale aj obchodných partnerov, ktorí sem často chodia na obchodné stretnutia spojené s obedom alebo večerou.

Služby:
V hoteli Palcát v Tábore je pre Vás pripravených veľa zaujímavých služieb a možností, ako využiť svoj ​​voľný čas na príjemnú relaxáciu, zábavu, šport či ochutnávku dobrého jedla.

Čaká na Vás novo vybudované wellness & spa centrum, kde nájdete napríklad fínsku a parnú saunu, vario saunu, ochladzovací bazén, ľadovú triešť, whirlpool alebo Kneippov chodník. Ďalej sa môžete nechať rozmaznávať pod rukami profesionálnych masérov, ktorí Vám ponúknu rôzne typy masáží od športových, cez relaxačné, exkluzívne až po lymfatické. Všetky kombinujú to najlepšie, čo môžete zažiť vo svete kúpeľníctva. Svoj mladistvý vzhľad a pevné rysy tváre môžete obnoviť v kozmetickom salóne Payot a deň plný odpočinku a relaxácie potom zakončiť napríklad bowlingom či tancom v exkluzívnom hudobnom klube NYX. Po celý pobyt Vám nebude chýbať ani príjemná obsluha a mnoho skvelých výhod. Veríme, že to pre Vás bude skutočný pôžitok.

Pre Vašu zábavu v hoteli Palcát v meste Tábor je pripravené nové bowling centrum so 4 bezšnúrovými dráhami a moderným hudobným klubom NYX.